x

Realitní kancelář, MaternaLogo - Realitní kancelář - Materna

Facebook Asociace realitních kanceláří ČR
"Služby, jaké si přejete."
Nabízíme kompletní služby při zprostředkování pronájmu i podnájmu bytů, rodinných domů, kanceláří, obchodních jednotek a skladů. Věnujte čas výběru realitní kanceláře a porovnejte naše služby.

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Pronájem je dlouhodobý vztah, a proto při jeho zprostředkování dbáme nejen na rychlost realizace a dosažení co nejvýhodnějších podmínek, ale také na prověření zájemce o nájem tak, abychom vytvořili předpoklady pro dlouhodobý a stabilní kontrakt. Mimo jiné každého zájemce vlastníkovi předem identifikujeme, prověříme ho v centrálním registru exekucí, případně v dalších veřejných rejstřících, a v neposlední řadě žádáme vlastníka o souhlas s výběrem zálohy, aby měl výsledek naší práce plně pod kontrolou.

PROVIZNÍ PODMÍNKY

Provizi za zprostředkování (měsíční nájemné bez poplatků) účtujeme pouze pronajímateli. Díky tomu je naše nabídka předmětem velkého zájmu, což kromě jiného přispívá k významnému urychlení obchodu. A rychlost je prioritou každého vlastníka, jelikož každý měsíc bez nájemce představuje nevratnou ztrátu.

PRÁVNÍ SLUŽBY ADVOKÁTA

Veškeré nájemní smlouvy procházejí revizí advokáta. Ve složitějších případech připravuje advokátní kancelář nájemní smlouvu na míru.

MARKETING

Nabídku svěřených nemovitostí provádíme především aktivně, cíleným oslovením zájemců z vlastní databáze, případně databází našich partnerů a vytipováním a oslovením dalších možných zájemců podle lokality, vlastností a možností využití konkrétní nemovitosti. Cílená nabídka je současně podpořena veřejnou inzercí, lokálními aktivitami a dalšími kroky, které si úspěšná realizace zakázky vyžádá.