Realitní kancelář, MaternaLogo - Realitní kancelář - Materna

Facebook Asociace realitních kanceláří ČR
"Služby, jaké očekáváte."
Vždy dostupný. Vždy spolehlivý. Vždy profesionální. Spolehněte se.

Materna, realitní kancelář je založená na klasických principech a metodách zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí všeho druhu. Nabízím své služby každému, kdo se z jakéhokoliv důvodu sám nechce nebo nemůže tržní realizaci svého majetku věnovat.

V oboru působím od roku 2006, kdy jsem začal pracovat v jedné z nejstarších a nejseroiznějších realitních kanceláří u nás, RAK CZ a.s. Pod vedením skvělého odborníka a dlouholetého prezidenta Asociace realitních kanceláří České republiky, Ing. Jaroslava Novotného jsem získával zkušenosti až do roku 2014. Nejprve jako řadový makléř, naposledy jako vedoucí obchodního úseku celé společnosti. Od roku 2014 nepřetržitě vykonávám vlastní praxi.

Rozsah služeb ani oblast mé působnosti nejsou pevně dány. Nerozlišuji malé a velké zakázky, lepší a horší nemovitosti nebo klíčové a neklíčové klienty. Zprostředkuji stejně tak prodej bytu v Praze, jako výrobního areálu v severních Čechách či rekreačního objektu na Šumavě. Seriozně posoudím jakékoliv zadání, a pokud zakázku přijmu, pak jí také zrealizuji.

Při zprostředkování prodeje usiluji především o dosažení co nejpříznivější ceny. U pronájmu navíc dbám na rychlost realizace, a také na to, abych pronajímateli vytvořil předpoklady pro dlouhodobý a stabilní kontrakt. V oblasti poradenství vypracuji nebo zprostředkuji vypracování tržních analýz, odhadů tržní hodnoty, znaleckých posudků, geometrických plánů nebo prohlášení vlastníka. Mám rovněž zkušenosti s pasportizací staveb či dokonce jejich dodatečnou kolaudací a zápisem do katastru nemovitostí, a také se zajištěním příjezdů a přístupů k pozemkům či stavbám. A aby bylo poradenství skutečně poradenstvím, jsem vždy připravený a ochotný svým klientům poradit, a to i v záležitostech, které se nemovitostí dotýkají třeba jen okrajově.

Materna, realitní kancelář, potažmo já osobně jsem členem Asociace realitních kanceláří České republiky, největšího sdružení skutečných profesionálů v oboru. Svojí živnost provozuji v souladu se zákonem jako vázanou a mám řádně uzavřené zákonné pojištění profesní odpovědnosti (nikdy nevyužité). Naopak nemám žádné nedoplatky na daních, povinném pojištění ani jiný dluh vůči České republice, a jsem rovněž vedený jako spolehlivý plátce DPH. Výběr nemovitostí, jejichž prodej či pronájem jsem zprostředkoval je k dispozici v sekci reference, stejně jako odkaz na autentická hodnocení několika mých klientů.

Praxi vykonávám jako podnikající fyzicická osoba, zapsaná v živnostenském rejstříku. Mimo jiné tak (narozdíl od například s.r.o.) ručím za své závazky celým svým majetkem.

Nabízím kvalitní služby. Ručím za kvalitní služby.
Pro více informací mě kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím formuláře v sekci kontakty.