Realitní kancelář, MaternaLogo - Realitní kancelář - Materna

Facebook Asociace realitních kanceláří ČR
"Služby, jaké očekáváte."
Vždy dostupný. Vždy spolehlivý. Vždy profesionální. Spolehněte se.

Materna, realitní kancelář je založená na klasických principech a metodách zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí všeho druhu. Nabízím své služby každému, kdo se z jakéhokoliv důvodu sám nechce nebo nemůže tržní realizaci svého majetku věnovat.

Rozsah služeb ani oblast mé působnosti nejsou pevně dány. Nerozlišuji malé a velké zakázky, lepší a horší nemovitosti nebo klíčové a neklíčové klienty. Zprostředkuji stejně tak prodej bytu v Praze, jako výrobního areálu v severních Čechách či rekreačního objektu na Šumavě. Seriozně posoudím jakékoliv zadání, a pokud zakázku přijmu, pak jí také zrealizuji.

Při zprostředkování prodeje usiluji především o dosažení co nejpříznivější ceny. U pronájmu navíc dbám na rychlost realizace, a také na to, abych pronajímateli vytvořil předpoklady pro dlouhodobý a stabilní kontrakt. V oblasti poradenství vypracuji nebo zprostředkuji vypracování tržních analýz, odhadů tržní hodnoty, znaleckých posudků, geometrických plánů nebo prohlášení vlastníka. Mám rovněž zkušenosti s pasportizací staveb či dokonce jejich dodatečnou kolaudací a zápisem do katastru nemovitostí, a také se zajištěním příjezdů a přístupů k pozemkům či stavbám. A aby bylo poradenství skutečně poradenstvím, jsem vždy připravený a ochotný svým klientům poradit, a to i v záležitostech, které se nemovitostí dotýkají třeba jen okrajově.

Materna, realitní kancelář, potažmo já osobně jsem členem Asociace realitních kanceláří České republiky, největšího sdružení skutečných profesionálů v oboru. Svojí živnost provozuji v souladu se zákonem jako vázanou a mám řádně uzavřené pojištění profesní odpovědnosti. Naopak nemám žádné nedoplatky na daních, povinném pojištění ani jiný dluh vůči České republice, a jsem rovněž vedený jako spolehlivý plátce DPH. Výběr nemovitostí, jejichž prodej jsem realizoval je k dispozici v sekci reference, stejně jako odkaz na autentická hodnocení několika mých klientů.

Nabízím kvalitní služby. Ručím za kvalitní služby.
Pro více informací mě kontaktujte telefonicky, emailem nebo prostřednictvím formuláře v sekci kontakty.