x

Realitní kancelář, MaternaLogo - Realitní kancelář - Materna

Facebook Asociace realitních kanceláří ČR
"Služby, jaké si přejete."
Zodpovědnost, profesionalita, fungující komunikace. Spolehněte se.

Materna, realitní kancelář je založená na klasických principech a metodách zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí všeho druhu. Nabízíme své služby každému, kdo se z jakéhokoliv důvodu sám nechce nebo nemůže tržní realizaci svého majetku věnovat.

Naším prvořadým cílem je uspokojení potřeb klienta a ochrana jeho zájmů, za což se z titulu své činnosti cítíme být plně zodpovědní. Dobře si uvědomujeme, že prodej či pronájem nemovitosti je pro člověka aktuální prioritou a podle toho ke každé zakázce přistupujeme - aktivně, pečlivě, zodpovědně.

Rozsah služeb i oblast naší působnosti jsou dány výlučně potřebami klienta. Zprostředkujeme stejně tak prodej bytu v Praze, jako výrobního areálu v severních Čechách nebo rekreačního objektu na Šumavě. Nerozlišujeme nemovitosti podle jejich velikosti, ceny nebo lokality, ve které se nachází. Naopak, veškerou svojí pozornost a energii soustředíme na své klienty, přesněji řečeno na to, abychom splnili jejich zadání a očekávání.

Při zprostředkování prodeje usilujeme především o dosažení co nejpříznivějších podmínek, aniž by prodávající musel vynakládat jakékoliv úsilí nebo finanční prostředky. U pronájmu navíc dbáme na rychlost realizace, a také na to, abychom vytvořili předpoklady pro dlouhodobý a stabilní kontrakt. V oblasti poradenství vypracujeme nebo zprostředkujeme vypracování tržních analýz, odhadů tržní hodnoty, znaleckých posudků, geometrických plánů nebo prohlášení vlastníka. A aby bylo poradenství skutečně poradenstvím, jsme vždy připravení a ochotní svým klientům poradit, a to i v záležitostech, které se nemovitostí dotýkají třeba jen okrajově.

Materna, realitní kancelář je hrdým členem Asociace realitních kanceláří České republiky, největšího sdružení skutečných profesionálů v oboru. Dodržujeme závazný etický kodex ARK ČR a máme řádně uzavřené pojištění profesní odpovědnosti. Naopak nemáme žádné nedoplatky na daních, povinném pojištění ani jiný dluh vůči České republice a jsme rovněž vedeni jako spolehlivý plátce DPH. Výběr nemovitostí, jejichž prodej jsme realizovali je k dispozici v sekci "Reference", stejně jako odkaz na autentická hodnocení několika našich klientů.

Orientujeme se v problematice nemovitostí, průběžně se vzděláváme a do svých činností a postupů promítáme aktuální trendy i změny v legislativě, které se nemovitostí a obchodu s nimi týkají.

Poskytujeme služby, jaké bychom sami očekávali. A mnohem víc.