Realitní kancelář, MaternaLogo - Realitní kancelář - Materna

Facebook Asociace realitních kanceláří ČR
"Služby, jaké očekáváte."
Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte makléře.
Rezervováno Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep)
Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep) Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep)

K PRODEJI

Byt 3+1, 70 m2 (+ lodžie + sklep)

ul. Chudenická, Praha 10 Hostivař

Skvělá příležitost ke koupi dostupného bydlení na dobré adrese pro vlastní využití v budoucnu. Žádné měsíční poplatky. Velmi dobrý stav bytu. Dům po kompletní rekonstrukci. Praktická dispozice. Zasklená lodžie, komora v bytě, sklepní kóje.

Předmětem prodeje je byt o dispozici 3+1, o rozloze 70,1 m2 (+ zasklená lodžie + sklepní kóje), který se nachází v prvním patře (2. NP) osmipodlažního panelového domu s výtahem v pražské Hostivaři (ul. Chudenická). Byt sestává z předsíně, komory, koupelny s vanou, samostatné toalety, dále ze dvou neprůchozích ložnic, obývacího pokoje a kuchyně s jídelním koutem. Přes celou šíři obývacího pokoje a kuchyně přechází prostorná zasklená lodžie. Obývací pokoj s kuchyní (lodžie) jsou orientovány na západ, obě ložnice na východ. Technický stav je velmi dobrý, zčásti po rekonstrukci (koupelna, toaleta, podlahy, interiérové dveře..). Podlahy jsou kryté kombinací keramické dlažby a koberců. Vytápění je ústřední, dálkové. Byt je plynofikován (sporák v kuchyni). Navíc je k dispozici vysokorychlostní připojení k internetu a kabelová televize (Vodafone, dříve UPC + O2). Dále k bytu náleží sklepní kóje v suterénu. Dům stojí na vlastním pozemku a je ve vynikajícím technickém stavu, s výjimkou společných prostor po rekonstrukci prakticky všech prvků krátkodobé i dlouhodobé životnosti (střecha, fasáda včetně zateplení, stoupací vedení, výtah, okna, vstupní portály..). Lokalita je klidná a skvěle vybavená, s množstvím zeleně, odpočinkových zón a sportovišť. V docházkové vzdálenosti se nachází kompletní síť obchodů a služeb, zejména cca 100 m vzdálené náměstí Přátelství se supermarketem Albert, dvěma restauracemi, vinotékou, holičstvím, nehtovým studiem, plaveckým bazénem, soukromou mateřskou školou, ale také veřejná mateřská škola, základní škola, obchodní centrum VIVO či stanice autobusu s pohodlným navazujícím spojením na metro (C - Opatov / A - Skalka), resp. páteřní linku tramvaje (22) nebo železniční stanice (Hostivař / Zahradní Město). Byt je k prodeji s věcným břemenem užívání pro původního majitele (79 let), který hradí a nadále bude hradit veškeré poplatky, včetně fondu oprav a spotřeby energií. Celkově se jedná o zajímavou příležitost k investici s vynikající perspektivou zhodnocení, anebo koupě dostupného bydlení pro vlastní využití v budoucnu. Třída energetické náročnosti C - úsporná. Více informací sdělí makléř.

Cena: 0 Kč
REZERVOVÁNO
Makléř: Dominik Materna | +420 602 228 236 | info@maternovo.cz