Realitní kancelář, MaternaLogo - Realitní kancelář - Materna

Facebook Asociace realitních kanceláří ČR
"Služby, jaké očekáváte."
Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte makléře.
Prodáno Byt 1+kk, 29 m2 s komorou
Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou Byt 1+kk, 29 m2 s komorou

PRODÁNO

Byt 1+kk, 29 m2 s komorou

ul. Levského, Praha 4 MODŘANY

Klidná lokalita. Nízké provozní náklady.

Předmětem prodeje je jižně orientovaný byt o dispozici 1+kk, o výměře 29 m2, který se nachází v prvním patře (2. NP) panelového domu s výtahem, v pražských Modřanech (ul. Levského). Byt sestává z předsíně, koupelny, samostatné toalety, dále z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a praktické komory, která se nachází přímo v bytě. Podlahy jsou kryté kombinací laminátové plovoucí podlahy a PVC. Vytápění je ústřední, dálkové. K dispozici je přípojka kabelové televize a vysokorychlostního internetu (UPC). Provozní náklady jsou velmi příznivé a činí cca 2100 Kč měsíčně + elektřina. Technický stav bytu odpovídá svému stáří a dobré udržovanosti. Vnitřní instalace vč. sociálního zařízení jsou původní. Dům je po rekonstrukci zahrnující střechu, dešťové svody, stoupací vedení, výtah a společné prostory. Lokalita je klidná, s dostatkem zeleně a bezproblémovým parkováním. V docházkové vzdálenosti se nachází kompletní síť obchodů a služeb, vč. stanice autobusu a tramvaje.

Celkově se jedná o zajímavou nabídku dostupného bydlení nebo investici s dobrou perspektivou zhodnocení (poptávka po nájmu je v místě dlouhodobě stabilní).

PENB nebyl dodán => třída G.

Cena: 0 Kč
PRODÁNO
Evidujeme poptávku několika dalších zájemců.
Makléř: Dominik Materna ; +420 602 228 236 ; info@maternovo.cz